ciapka ciapka
English   Pусский
logo

baner
ciapka
Jesteś tutaj: Strona główna -> O Nas


NowościNapisz do nas!* Imię:
* Nazwisko:
Telefon:
* E-mail:
* Wiadomość:
 

O Nasdyskietki .jpegNasza firma jest zaufanym partnerem w branży telekomunikacyjnej od 1938 roku, kiedy to firma Ericsson uruchomiła w Radomiu fabrykę telefonów.

 

Obecnie jesteśmy spółką powstałą w wyniku przekształceń Radomskiej Wytwórni Telefonów, działającą na rynku polskim i zagranicznym od 2004 roku pod nazwą Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna Sp. z o.o. Naszym klientom oferujemy usługi i produkty wysokiej jakości. Jesteśmy wszędzie tam gdzie są potrzebne nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne.

 

W trosce o wysoką jakośc naszych produktów i usług świadczonych przez naszą firmę, wdrożyliśy system zarządzania jakością zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2009.

 

W swojej ofercie posiadamy urządzenia,  niezbędne  w każdym biurze jak i w domu: od prostych urządzeń telekomunikacyjnych do anteny do odbioru telewizji cyfrowej po zaawansowane technologicznie dekodery naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T MPEG-4 HD. Oferujemy również nowoczesne moduły MPEG-4, które to pozwalają konwertować sygnał telewizji cyfrowej nadawany w standardzie MPEG-4 do postaci zgodnej ze standardem MPEG-2. J

 

Nasza kadra jest mieszanką młodości i doświadczenia co pozwala nam dynamicznie i skutecznie reagować na wyzwania stawiane przez ciągle rozwijającą się branżę telekomunikacyjną.

 

 

 


ciapka
Copyright © 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna
Projekt i wykonanie Netma dla Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej